İçeriğe geç Altbilgiye atla
LokasyonAmasyaDevreye Alma2022Güç3.600 kWe AC/ 4.553,28 kWp DCPanel Adedi8.432 AdetCO2 Salınımı4.239 TonKazandırılan Ağaç385.445 AdetEnerji Üretimi ( MWh/Yıl )5682.4 MWhShare

Fimar Süt Ges , Güneş enerji sistemleri projelerimizden biridir. Sürdürülebilir enerji kaynakları arasında giderek daha fazla önem kazanmıştır.  Ayrıca, önemli bir çözüm sunmaktadır. Güneş enerjisi, enerji ihtiyacını karşılamak için temiz ve sürdürülebilir bir yol sunar ve önemli bir yenilenebilir enerji kaynağıdır. Bu alandaki yenilikler ve projeler, Fimar gibi öncü firmalar tarafından desteklenmektedir. Fimar Süt Ges, bu sistemlerin geliştirilmesi ve yaygınlaştırılmasına yönelik önemli adımlar atmaktadır.

Fimar Süt Ges gibi güneş enerjisi sistemleri, güneş panelleri aracılığıyla güneş ışığını elektrik enerjisine dönüştürme kapasitesine sahiptir. Ayrıca, çevreye zarar vermeden enerji üretmek için güneşin temiz ve sınırsız enerji potansiyelini kullanır. Ayrıca, güneş enerjisi sistemleri enerji maliyetlerini düşürür. Karbon ayak izini azaltmada da önemli bir rol oynar.
Fimar Süt Ges projeleri, enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik açısından büyük bir öneme sahiptir. Bu projeler ile enerji kaynakları daha etkili bir şekilde kullanılmaktadır.

Bu sistemler, gelecekteki enerji ihtiyaçlarını karşılar. Aynı zamanda, çevreye duyarlı bir enerji kaynağı sağlamak için ekonomik ve çevresel olarak önemli bir rol oynar. Güneş enerjisi sistemleri, enerji sektörünün dönüşümünü hızlandırmaktadır. Buda daha sürdürülebilir bir geleceğe doğru ilerlememize yardımcı olur.  Volta Enerji olarak her zaman projelerimizle ve uygulamalarımızla hizmetinizdeyiz.

Bizi Takip Edebilirsiniz…

Yorum bırakın