İçeriğe geç Altbilgiye atla
LokasyonVan - BaşkaleDevreye AlmaDevreye AlındıDC Güç8798,12 kWpAC Güç8.000 kWePanel Adeti15.976İnverter Adeti39CO2 Salınımı9865 TonKazandırılan Ağaç Sayısı896.903 AdetShare

Lokasyon: Van – Başkale

Van – Başkale’de güneş enerji santrali projemiz(GES) devam ediyor. Hem çevreye hem de ekonomiye katkıda bulunuyoruz. Volta Enerji olarak; Güneş enerji sistemleri ülkemizde yayılsın diye çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Devreye Alma: Devreye Alındı

Van – Başkale ilçesine güneş enerji sistemleri getirerek ekonomik kalkınma ve çevre temizliğine katkı veriyoruz. Enerji tasarrufu sağlamak için en doğru tercih güneş enerji santrali(GES)‘dir.

DC Güç Kapasitesi: 8798,12 / AC Güç Kapasitesi: 8.000

Van – Başkale GES; 8750.12kWp DC ve 3.918 kWe AC güç kapasitesine sahip olacak düzeyde tasarlanmıştır. Güneş enerji santrali(GES) projemiz tamamlandığında Van – Başkale için elektrik enerjisini sağlayacaktır.

Toplam Panel Sayısı: 15.976

Van – Başkale GES projemizde toplam 15.976 adet fotovoltaik güneş panelleri kullanılmaktadır. Fotovoltaik güneş panelleri ile güneş ışınlarını elektriğe dönüştürerek elektrik üretimine katkıda bulunmaya hazırlanıyoruz.

İnverter Adeti: 39

Güneş enerji santrali(GES) projemizde 39 adet inverter kullanılmaktadır. Bu sayede doğru akımı alternatif akıma çeviren kalite inverterlar kullanılmaktadır.

CO2 Salınımı: 9865 Ton

Karbondioksit salınımını 9865 ton azaltacak güneş enerji santrali(GES) projemiz doğayı korumak için adeta bir sembol olacaktır. Hem doğaya hem de kalkınmaya Volta Enerji olarak destek vermekteyiz.

Kazandırılan Ağaç Sayısı: 896.903 Adet

Güneş enerji santrali (GES) projelerimizde kullandığımız fotovoltaik güneş panelleri sayesinde çevreye karbon salınımı yapmadan, temiz enerji üretimine projelerimizle destek veriyoruz. Güneş enerji sistemleri çevre dostudur. Volta Enerji ile Van – Başkale’de çevre dostu GES projemize devam ediyoruz.

“Doğaya Karşı Sorumluluğunu Yerine Getir.”

Volta Enerji